Leírás és Paraméterek
Tracon 400-CS, Csavarozható kábelkötegelő 7.6×400mm
| Szalagszélesség | 7.6 mm |
| Szalaghosszúság | 400 mm |
| Max. kötegátmérő | 109 mm |
| Min. kötegátmérő | 3 mm |
| Min. szakítószilárdság | 250 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Kivitel | belső fogazású |
| Anyag | műanyag |
| Rögzítés módja | csavarlyuk |
| Szigetelőanyag éghetőségi oszt. (UL 94) | V2 |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!