Leírás és Paraméterek
Tracon 200-CS, Csavarozható kábelkötegelő 4.8x200mm
| Szalagszélesség | 4.8 mm |
| Szalaghosszúság | 200 mm |
| Max. kötegátmérő | 49 mm |
| Min. kötegátmérő | 3 mm |
| Min. szakítószilárdság | 110 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Kivitel | belső fogazású |
| Anyag | műanyag |
| Rögzítés módja | csavarlyuk |
| Szigetelőanyag éghetőségi oszt. (UL 94) | V2 |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!