Leírás és Paraméterek
Tracon 110-CS, Csavarozható kábelkötegelő 2.5x110mm
| Szalagszélesség | 2,5 mm |
| Szalaghosszúság | 110 mm |
| Max. kötegátmérő | 19 mm |
| Min. kötegátmérő | 3 mm |
| Min. szakítószilárdság | 45 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Kivitel | belső fogazású |
| Anyag | műanyag |
| Rögzítés módja | csavarlyuk |
| Szigetelőanyag éghetőségi oszt. (UL 94) | V2 |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Tracon racsnis csavarhúzó cserélhető fejekkel, 10 bit, 190mm
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×8 modul, IP40
Központi raktáron
23%
Tracon FV-01 feszültség ellenőrző indukciós készülék, 12-230V
Központi raktáron
20%