Leírás és Paraméterek
Tracon 150-CS, Csavarozható kábelkötegelő 3.6×150mm, D=3-35, PA6.6
| Szalagszélesség | 3,6 mm |
| Szalaghosszúság | 150 mm |
| Max. kötegátmérő | 35 mm |
| Min. kötegátmérő | 3 mm |
| Min. szakítószilárdság | 80 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Kivitel | belső fogazású |
| Anyag | műanyag |
| Rögzítés módja | csavarlyuk |
| Szigetelőanyag éghetőségi oszt. (UL 94) | V2 |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!