Leírás és Paraméterek
| Hossz | 140 mm |
| Pengehossz (hosszú oldal) | 140 mm |
| Pengehossz (rövid oldal) | 25 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Meghajtott profil rövid szár | T-profil (Torx-hoz) |
| Meghajtott profil hosszú szár | T-profil (Torx-hoz) furattal |
| Meghajtott profil mérete, rövid szár | T27 |
| Meghajtott profil mérete, hosszú szár | T27 |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-790-5 Derékszögű kulcs, extra hosszú, belső hatszögletű gömbfejes 5mm
Jelenleg nem elérhető
545 Ft