Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Kulcsméret | 7/32 " |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | Pro Torque® (hatszögletű) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-790-5 Derékszögű kulcs, extra hosszú, belső hatszögletű gömbfejes 5mm
Jelenleg nem elérhető
545 Ft