Leírás és Paraméterek
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Pengehossz (hosszú oldal) | 165 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Pengehossz (rövid oldal) | 35 mm |
| Meghajtott profil rövid szár | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil hosszú szár | Belső hatszögletű kulcsnyílású gömbfejű elem |
| Meghajtott profil mérete, rövid szár | 5 mm |
| Meghajtott profil mérete, hosszú szár | 5 mm |
| Bruttó súly | 40 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!