Leírás és Paraméterek
- Króm-vanádium acélból készül
- Krómozott, oldalán recézett
- 1/4" négyszög hajtás
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | Sebességváltó-zár (többprofilú) |
| Kulcsméret | 7 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!