Leírás és Paraméterek
| Hossz | 125 mm |
| Pengehossz (hosszú oldal) | 125 mm |
| Pengehossz (rövid oldal) | 21 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Meghajtott profil rövid szár | T-profil (Torx-hoz) |
| Meghajtott profil hosszú szár | T-profil (Torx-hoz) furattal |
| Meghajtott profil mérete, rövid szár | T25 |
| Meghajtott profil mérete, hosszú szár | T25 |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!