Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 5/16 " |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 8 mm |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8195 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T30
Áruházi raktáron
27%