Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 8 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil | Super Lock (tengelyprofil) |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8195 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T30
Áruházi raktáron
27%
Genius Tools hosszabbító szár készlet (alámetszett), 1/4" 3/8" és 1/2", 9db-os
Külső raktáron
18.890 Ft