Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 18 g |
Vélemények
2 értékelés
Írja meg véleményét!
Pekker Lajos
|
2023. 07. 05.
Príma termék, gyors szállítás.
Szikszay Béla
|
2021. 05. 16.
Remek jól használható.
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8196 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T40
Központi raktáron
27%