Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | TS-profil (Torx Plus-hoz) furattal |
| Meghajtott profil mérete | TS30 |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hossz | 38 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8195 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T30
Áruházi raktáron
27%