Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 38 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil mérete | 10 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Bruttó súly | 210 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!