Leírás és Paraméterek
- Króm-vanádium acélból készül
- Matt króm bevonat
- Homokfújt bitek
- Recézett külső ív
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 70 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil mérete | 16 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 178 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Tapétavágó kés 18mm aluházas bliszteren ; pótpenge: 9123A (10db) 9134 (horgas törhető-5db)
Jelenleg nem elérhető
765 Ft