Leírás és Paraméterek
- króm-vanádium acélból készül
- krómozott
- alkalmas elektromos fúrógépekhez
- krómozott
- alkalmas elektromos fúrógépekhez
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 50 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!