Leírás és Paraméterek
Tracon 5458, Beüthető kábelkötegelő tipli,UV-álló, fekete d=8mm, A=10,6×3,1mm, PA6.6
| Hosszúság | 43,8 mm |
| Szélesség | 10,6 mm |
| Magasság | 3,1 mm |
| Kábelkötöző szélességig | 10,6 mm |
| Rögzítőlyuk átmérője | 8 mm |
| Anyag | műanyag |
| Alkalmazási hőmérséklet | - 40 - 85 °C |
| Szín | fekete |
Vélemények
Írja meg véleményét!