Leírás és Paraméterek
Tracon 9843, Beüthető kábelkötegelő tipli d=8mm, A=10,3×3,2mm, PA6.6
| Hosszúság | 43,3 mm |
| Szélesség | 10,3 mm |
| Magasság | 3,2 mm |
| Kábelkötöző szélességig | 10,3 mm |
| Rögzítőlyuk átmérője | 8 mm |
| Anyag | műanyag |
| Alkalmazási hőmérséklet | - 40 - 85 °C |
| Szín | fekete |
Vélemények
Írja meg véleményét!