Leírás és Paraméterek
Tracon 8138, Beüthető kábelkötegelő tipli d=7mm, A=10,2×3,0mm, PA6.6
| Hosszúság | 38 mm |
| Szélesség | 10,2 mm |
| Magasság | 3 mm |
| Kábelkötöző szélességig | 10,2 mm |
| Rögzítőlyuk átmérője | 7 mm |
| Anyag | műanyag |
| Alkalmazási hőmérséklet | - 40 - 85 °C |
| Szín | fekete |
Vélemények
Írja meg véleményét!