Leírás és Paraméterek
Bosch U111D Basic for Wood dekopírfűrészlap
Az U 111 D Basic for Wood szúrófűrészlap fa egyenes vágására alkalmas
- Mart váltófogazása ideális különleges előírások nélküli vágásokhoz.
- A magas széntartalmú acélból készült fűrészlap puhafa és nem abrazív faipari anyagok vágásához használható.
- Nagy (4 mm) fogosztásával különböző, 5–65 mm vastagságú puhafa vágható
- Minden U befogószárú szúrófűrészhez használható.
A csomagban 3 db fűrészlap található.
| Anyag | HCS |
| Teljes hossz | 92 mm |
| Fogkivitel | Tágított fogazású, mart |
| Fogosztás | 4 mm |
| Alkalmazási területek | Puhafa (5-65 mm), forgács-, asztalos-, farostlemezek |
| Ajánlott min. anyagvastagság | 5 mm |
| Ajánlott max. anyagvastagság | 65 mm |
| Kiszerelés | 3 db |
Vélemények
Írja meg véleményét!