Leírás és Paraméterek
Bosch U111C Basic for Wood dekopírfűrészlap
Az U 111 C Basic for Wood szúrófűrészlap fa egyenes vágására alkalmas
- Mart váltófogazása ideális különleges előírások nélküli vágásokhoz.
- A magas széntartalmú acélból készült fűrészlap puhafa és nem abrazív faipari anyagok vágásához használható.
- Közepesen sűrű (3 mm) fogosztásával különböző, 4–50 mm vastagságú faipari anyagok vághatók
- Minden U befogószárú szúrófűrészhez használható.
A csomagban 3 db fűrészlap található.
Minimálisan rendelhető mennyiség: 10 csomag
| Anyag | HCS |
| Teljes hossz | 92 mm |
| Fogkivitel | Tágított fogazású, mart |
| Fogosztás | 3 mm |
| Alkalmazási területek | Puhafa (4-50 mm), forgács-, asztalos-, farostlemezek |
| Ajánlott min. anyagvastagság | 4 mm |
| Ajánlott max. anyagvastagság | 50 mm |
| Kiszerelés | 3 db |
Vélemények
Írja meg véleményét!