Leírás és Paraméterek
Szabvány tömörgumi futófelületű kerék, acéllemez felnivel
Kerekek:
Szabvány tömörgumi, kiváló szállítási kényelem, halk futás jellemzi, nagyon padlókímélő, PAH konform a 2005/69/EG EU irányelveinek megfelelően.
-
Futófelület / abroncs:
Szabvány tömörgumi.
-
Kerékagy / felni:
Acéllemez felni, galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
-
Felni színe:
kék passzivált
| Kerék-Ø | 125 mm (D) |
| Kerékszélesség | 37,5 mm (T2) |
| Teherbírás | 100 kg |
| Tengelyfurat-Ø | 12 mm (d) |
| Agyfurathossz | 45 mm (T1) |
| Súly 0,6 kg | |
| Hőállóság | -25 ° C |
| Hőállóság max. | 80 ° C |
| futófelület keménysége | 80° Shore A |
| Csapágytípus | Tűgörgős csapágy |
Vélemények
Írja meg véleményét!