Leírás és Paraméterek
Forgóvillás műszerkocsi görgő talplemezes rögzítéssel
Villa:
- Acéllemezből préselt, duplasoros golyóscsapágyazás a forgókoszorúban, stabil központi csappal, csapágygolyó-védelem a talplemez és alátétlencse különleges kialakításának köszönhetően.
- A forgókoszorú speciális dinamikus Blickle-szegecselése könnyű forgást biztosít a forgókoszorú minimális játéka mellett, valamint hosszú élettartamot és golyópálya hidegalakításos szilárdságnövelése által.
- Csavarozott keréktengely.
- Galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Kerék:
- Kiváló minőségű, termoplasztikus gumi-elasztomer (TPE), magas szállítási kényelem, halk futás, alacsony gördülési és fordulási ellenállás jellemzi, padlókímélő, oldhatatlan ragasztókötés a felnivel.
Futófelület/abroncs: Kiváló minőségű termoplasztikus gumi-elasztomer (TPE), olajtartalmú.
Kerékagy/felni: Kiváló minőségű, törésálló polipropilén. Ragasztókötés
| Talpméret | 60 x 60 mm |
| Furattávolság | 38x38/48x48 mm |
| Felfogatófurat átmérő | 6,2 mm |
| Kerék átmérő | 75 mm (D) |
| Kerékszélesség | 25 mm (T2) |
| Teherbírás | 75 kg |
| Beépítési magasság | 100 mm (H) |
| Szín | szürke |
| Kinyúlás forgóvilla | 29 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Hőállóság | -20 - +60 ° C |
| Futófelület keménysége | 85° Shore A |
| Csapágytípus | Siklócsapágy |
Vélemények
Írja meg véleményét!