Leírás és Paraméterek
Fixvillás műszerkocsi görgő talplemezes rögzítéssel, Termoplasztikus gumi futófelületű kerék, polipropilén felnivel
Villa:
Acéllemezből préselt. Csavarozott keréktengely. Galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Kerekek:
Kiváló minőségű termoplasztikus gumi-elasztomer (TPE), magas szállítási kényelem, halk futás, alacsony gördülési és fordulási ellenállás jellemzi, padlókímélő, oldhatatlan ragasztókötés a felnivel.
-
Futófelület / abroncs:
Kiváló minőségű termoplasztikus gumi-elasztomer (TPE), olajtartalmú.
-
Kerékagy / felni:
Kiváló minőségű törésálló polipropilén. Ragasztókötés.
-
Felni színe:
szürke
| Talpméret | 60 x 60 |
| Furattávolság | 38x38/48x48 |
| Felfogatófurat-Ø | 6,2 |
| Kerék-Ø | 75 mm (D) |
| Kerékszélesség | 25 mm (T2) |
| Teherbírás | 75 kg |
| Beépítési magasság | 100 mm (H) |
| Súly | 0,2 kg |
| Hőállóság | -20 ° C |
| Hőállóság max. | 60 ° C |
| futófelület keménysége | 85° Shore A |
| Csapágytípus | Siklócsapágy |