Leírás és Paraméterek
| Befogási mélység | 100 mm |
| Kampós talp mélysége | 14 mm |
| Kampó hossza | 31,5 mm |
| 1. kulcsméret | 12,5 mm (1/2") |
| Befogási nyílásszélesség min. | 40 mm |
| Orsó hossza | 155 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 21 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 145 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 6,5 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. belső lehúzó | 40 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. belső lehúzó | 145 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. külső lehúzó | 70 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. külső lehúzó | 170 mm |
| Kampós talp nyílása | 8 mm |
| Bruttó súly | 1780 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Károly
|
2016. 08. 17.
Nagyon jól tudok ezzel a csapágylehúzóval dolgozni, megérte az árát!
Minőségileg is jó.
Minőségileg is jó.