Leírás és Paraméterek
- Professzionális minőség
- Törés garancia
| Befogási mélység | 75 mm |
| Anyag | GFK poliamid |
| Kampós talp mélysége | 7,5 mm |
| Kampó hossza | 18,2 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 15 mm |
| Orsó hossza | 100 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 14 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 100 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 7 mm |
| Felületjavítás | Horganyzott, galvanikus |
| Bruttó súly | 530 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Ráti Kálmán
|
2016. 08. 15.
Jó cucc, erős. Rendelés is gyorsan könnyen ment.