Leírás és Paraméterek
- Professzionális minőség
- Törés garancia
| Befogási mélység | 150 mm |
| Kampós talp mélysége | 10,5 mm |
| Kampó hossza | 28 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 25 mm |
| Orsó hossza | 175 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 17 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 160 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 8,5 mm |
| Felületjavítás | Horganyzott, galvanikus |
| Bruttó súly | 1540 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
GombaI
|
2016. 08. 15.