Leírás és Paraméterek
- Professzionális minőség
- Törés garancia
| Befogási mélység | 100 mm |
| Kampós talp mélysége | 10 mm |
| Kampó hossza | 25,5 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 50 mm |
| Orsó hossza | 135 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 17 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 140 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 4 mm |
| Bruttó súly | 1140 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Regős Antal
|
2016. 08. 17.
erős anyagból van , megfelel ha erőltetni kell is.
Gyakran együtt vásárolt
Ellient Tools lengéscsillapító körmöskulcs készlet (VW, Audi), 5db-os
Központi raktáron
35%
BGS csapágylehúzó készlet, átfordítható, két- és háromkaros, 75-150mm, 3db-os
Külső raktáron
8.640 Ft