Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Fogantyútípus | 2 komponensű fogantyú |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 150 mm |
| Racsnifej fogainak száma | 72 |
| Bruttó súly | 142 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!