Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 10 mm |
| Hossz | 150 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Bruttó súly | 150 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS 1228 csillag-villás kulcs készlet, extra hosszú 6-19mm, 14 részes
Jelenleg nem elérhető
17.190 Ft