Leírás és Paraméterek
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil mérete | T25 |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 38 mm |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!