Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 5/16 " |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) furattal |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 8 mm |
| Meghajtott profil mérete | T27 |
| Hossz | 30 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8192 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T20
Központi raktáron
27%