Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Króm-molibdén acélból készül;
- Légkulcsokkal való használatra.
- 40 mm-es hossz.
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil mérete | M14 |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Hossz | 40 mm |
| Bruttó súly | 84 g |
Vélemények
2 értékelés
Írja meg véleményét!
Oláh Zoltán
|
2019. 09. 28.
Hibátlan ! Oké !
Oláh Zoltán
|
2019. 09. 28.
Hibátlan ! Oké !