Leírás és Paraméterek
- Króm-molibdén acélból készül
- Légkulcsokkal való használatra
- 40 mm-es hosszú
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil mérete | M18 |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Hossz | 40 mm |
| Bruttó súly | 100 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!