Leírás és Paraméterek
Következő gyártmányú gépkocsikhoz használható: VW, Audi, Skoda, Seat, Porsche BMW, Ford, Mercedes-Benz
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil mérete | M10 |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 110 mm |
| Bruttó súly | 162 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!