Leírás és Paraméterek
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | Csillag csavarfejhorony (PH) |
| Meghajtott profil mérete | PH4 |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 8 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 5/16 " |
| Hossz | 30 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8181 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 10mm
Áruházi raktáron
27%