Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | sebességváltó-zár (többprofilú) |
| Falikárpithoz alkalmas csomagolás | igen |
| Kulcsméret | 6 mm |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8181 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 10mm
Áruházi raktáron
27%
BGS-8180 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 8mm
Jelenleg nem elérhető
495 Ft