Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 38 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil mérete | 4 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8181 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 10mm
Áruházi raktáron
27%
BGS-8180 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 8mm
Jelenleg nem elérhető
495 Ft