Leírás és Paraméterek
- Speciális méret SEAT márkájú gépkocsik üléseinek szereléséhez;
- Króm-vanádium acélból készül;
- Recézett külső ív;
- 53 mm hosszú.
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil mérete | M7 |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 53 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Bruttó súly | 70 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS 1228 csillag-villás kulcs készlet, extra hosszú 6-19mm, 14 részes
Jelenleg nem elérhető
17.190 Ft