Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) furattal |
| Meghajtott profil mérete | T30 |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 38 mm |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!