Leírás és Paraméterek
Spline típusú bitfej, 1/2", fúrt, M18, 100mm
Króm-vanádium acélból készül;
100 mm hosszú.
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil mérete | M18 |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) furattal |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 100 mm |
| Bruttó súly | 280 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!