Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 25 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Bruttó súly | 136 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Á.Zsolt
|
2020. 05. 17.
Teljesen rendben van minden! Szállítás is elég gyors volt!