Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 17 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Bruttó súly | 76 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Zsolt Somogyi
|
2021. 08. 25.
Igazolt vásárlás
Profi szerszám, nagyon meg vagyok vele elégedve. Diesel nyomócsövekhez nélkülözhetetlen...
Gyakran együtt vásárolt
Ellient Tools befecskendező (porlasztó) kiszerelő crowafej (diesel), 27-es
Jelenleg nem elérhető
4.620 Ft