Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 22 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Bruttó súly | 120 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Winmax Tools befecskendezőfej hollander lazító/szorító dugókulcs, 119mm hosszú, 1/2", 19-es
Külső raktáron
5.330 Ft