Leírás és Paraméterek
AWTools gázégő készlet
- Kiváló minőségű horganyzott acélból készült, szigetelt fogantyúval.
- Egy gombnyomással piezo gyújtású szikrát biztosít.
- Ergonomikus markolat gázáramlás-szabályozó gombbal.
- A hosszú kar növeli a biztonságot és a kényelmet.
- 3 méteres tömlő tömör sárgazéz csatlakozókkal.
- 11 kg-os propán-bután gázpalackokhoz tervezve.
- Bármilyen szögben használható.
- Ideális nagy felületű tetőfedéshez, útvonal égetéséhez, ipari munkákhoz, hegesztési fűtéshez, csőrögzítéshez és gaz égetéséhez.
A készlet tartalma:
- 1 db égőfej
- 1 db megerősített tömlő
- 1 db fúvóka (60 mm)
| Teljesítmény | 68 kW |
| Fej átmérő | 60 mm |
| Fej hossza | 105 mm |
| Égőfej hossz | 890 mm |
| Gyújtás | piezo |
| Lánghőmérséklet | 1800 °C |
| Gázfogyasztás | 47 800 g/óra |
| Tömlő hossza | 3 m |
| Gáz | propán-bután |
| Súly | 1.42 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!