Leírás és Paraméterek
AWTools gázégő készlet
- Kiváló minőségű horganyzott acélból készült, szigetelt fogantyúval.
- Ergonomikus markolat kioldóval és gázáramlás-szabályozó gombbal.
- 1.5 méteres tömlő tömör sárgazéz csatlakozókkal.
- 11 kg-os propán-bután gázpalackokhoz tervezve.
- Ideális hegesztéshez, forrasztáshoz, hőkezeléshez, csavarok meglazításához, festék eltávolításához stb.
A készlet tartalma:
- 1 db égőfej
- 1 db megerősített tömlő
- 3 db fúvóka (17/ 22/ 40 mm)
- 2 db beállító kulcs
| Teljesítmény | 20 kW |
| Fej méretek | 17/ 22/ 40 mm |
| Lánghőmérséklet | 1.250-1.800°C |
| Gázfogyasztás | 140 g/óra |
| Égő hossza | 36 cm |
| Tömlő hossza | 1,5 m |
| Gáz | propán-bután |
| Súly | 976 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!