Leírás és Paraméterek
Tracon akkumulátoros LED kézilámpa, 5/3W, 360/100lm
- Állítható nyakú
- Dokkoló töltőállomás
- Töltöttségjelző
- USB-C
- 4 világítási mód
- Mágneses, szorítótalpas vagy akasztós rögzítés
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 - 3,8 V |
| Kapcsolóval | Igen |
| Kábellel és villás dugóval | Igen |
| Védettség | IP44 |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 5 W |
| Effektív fényáram | 360 lm |
| Színhőmérséklet | 6000 - 6500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Szélesség | 38 mm |
| Magasság / mélység | 31 mm |
| Hosszúság | 150 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!