Leírás és Paraméterek
Tracon akkumulátoros LED szerelő reflektor, 20W, 850lm
- Állítható fényerő
- USB, Micro USB
- Töltöttségjelző
| Feltölthető | Igen |
| Fő fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | zöld |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 - 3,8 V |
| Villogó fény funkció fő-fényforrás | Igen |
| Lámpateljesítmény fő fényforrás | 20 W |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30000 h |
| Érintésvédelem | III |
| Effektív fényáram | 850 lm |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Magasság / mélység | 50 mm |
| Hosszúság | 140 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!