Leírás és Paraméterek
Tracon akkumulátoros LED kézi lámpa, 3/3W, 100/180lm
- Hajlítható nyakú
- USB-C
- Töltöttségjelző
- Mágneses vagy akasztós rögzítés
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 - 3,8 V |
| Kapcsolóval | Igen |
| Kábellel és villás dugóval | Igen |
| Védettség | IP44 |
| Érintésvédelem | III |
| Töltési idő | 2,5 h |
| Rendszer teljesítmény | 3 W |
| Effektív fényáram | 180 lm |
| Színhőmérséklet | 6000 - 6500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság / mélység | 20 mm |
| Hosszúság | 155 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!