Leírás és Paraméterek
Tracon akkumulátoros LED kézi lámpa, 3W, 150lm
- USB-C
- Töltési idő 3 h
- Színhőmérséklet állítás
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 - 3,8 V |
| Kapcsolóval | Igen |
| Kábellel és villás dugóval | Igen |
| Védettség | IP44 |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 3 W |
| Effektív fényáram | 150 lm |
| Színhőmérséklet | 3000 - 6000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Szélesség | 32 mm |
| Magasság / mélység | 32 mm |
| Hosszúság | 140 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!